SHINS

Forum stowarzyszenia SHINY HUNTERS


  • Index
  •  » Rekrutacja
  •  » Zmiana lidera - Nowe porządki ( TEMAT OBOWIĄZKOWY)

#1 2014-10-13 23:06:58

trojan1929

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-01
Posty: 19
Punktów :   

Zmiana lidera - Nowe porządki ( TEMAT OBOWIĄZKOWY)

Witam Wszystkich bardzo serdecznie - zostałem nowym liderem stowarzyszenia sam o tym nie wiedzać ale że się stało wypada się wziąć za robotę. Po pierwsze więc będe potrzebował 3 osób do pomocy - 2óch starszych oraz jednego grafika - Wszyscy chętni proszeni są o zgłaszanie się w komentarzach.
Druga istotniejsza sprawa- jest to stowarzyszenie SHINY i tym się zjamujemy - jest nas 30 osób
Zakładam drugi temat pod nazwą poszukiwania - w tym temacie każdy od dzisiaj do najpóźniej środy wieczorem wpisuje region w którym będzie poszukiwał shiny pokemonów - KAŻDY bez wyjątku. Każdy kto tego nie zrobi zostanie usunięty ponieważ bez sensem jest trzymanie osób które nie chcą szukać z nami shiny - cała reszta tj przebieg poszukiwań itd. będziemy ustalać na bieżąco - więc teraz szybciutko wszyscy wpisywać region poszukiwań w poście do tego przeznaczonym.
Przyznam się , że dostałem propozycje dołączenia do najlepszego stowarzyszenia na serwie lecz narazie ją odrzucam gdyż myśle że możemy sobie z tym poradzić- wszystko w Waszych rękach - pozdrawiam Trojan1929

Offline

#2 2014-10-14 09:14:47

 czinga

Użytkownik

Call me!
Skąd: Jasło
Zarejestrowany: 2014-09-03
Posty: 18
Punktów :   

Re: Zmiana lidera - Nowe porządki ( TEMAT OBOWIĄZKOWY)

ok i od razu mówię że się nie znam na grafice

Offline

#3 2014-10-14 10:25:14

 xdanielq

Użytkownik

Skąd: B-stok
Zarejestrowany: 2014-10-14
Posty: 19
Punktów :   

Re: Zmiana lidera - Nowe porządki ( TEMAT OBOWIĄZKOWY)

gratulacje nowego stanowiska za dużo doświadczenia nie mam w porównaniu do reszty stowarzyszenia ale ewentualnie mogę coś pomóc

Offline

#4 2014-11-03 20:12:06

Adamo8000

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-03
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zmiana lidera - Nowe porządki ( TEMAT OBOWIĄZKOWY)

Ja chciałbym dołączyć złożyłem już podanie i jestem z regionu sinnoh wcześniej w kanto ale przeniosłem się

Offline

  • Index
  •  » Rekrutacja
  •  » Zmiana lidera - Nowe porządki ( TEMAT OBOWIĄZKOWY)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zarzadzanie2013.pun.pl www.wwe4evers.pun.pl www.zewkrwi.pun.pl www.medialna.pun.pl www.ometinie.pun.pl